Szanowni Państwo

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w pozyskaniu sponsora, który zechciałby udzielić wsparcia naszego przedsięwzięcia na rzecz wychowanków przedszkola, polegającego na realizacji artystycznego malowania ścian otaczających patio w zajmowanym przez nas budynku. Przedsięwzięcie wieńczy realizowany przez nas dotychczas samodzielnie proces adaptacji na cele działalności przedszkola budynku dzierżawionego na terenie kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

W dzierżawionym od Uniwersytetu budynku posiadamy patio, które po wykonaniu profesjonalnej murawy typu „sztuczna trawa” i wyposażeniu w odpowiednie urządzenia, stało się bezpiecznym mini-placem zabaw stanowiącym integralną, centralnie położoną częścią naszej infrastruktury. Ostatnim etapem zagospodarowania patio będzie pomalowanie i wykonanie artystycznej dekoracji w miejsce dotychczasowej starej, niedostosowanej do nowego charakteru miejsca, elewacji ścian.

Ogólny koszt przedsięwzięcia, to około 2.000,00 zł. Udało mi się już pozyskać część środków (1000,00 zł). Bardzo proszę o informację, jeśli mogą Państwo wskazać firmę lub osobę prywatną, która zechciałaby przeznaczyć na ten cel środki. Każda, nawet najmniejsza kwota przybliża nas do realizacji celu.

Firmom, które nas wspierają oferujemy działania o charakterze promocyjnym:

–    certyfikat z podziękowaniem,

–    umieszczenie logo firmy pod wykonanym graffiti,

–    zamieszczenie podziękowania oraz poinformowanie o udzielonym wsparciu na naszym koncie na portalu społecznościowym,

–    umożliwienie dystrybucji własnych materiałów promocyjnych na terenie przedszkola,

–    uśmiech i radość naszych przedszkolaków J.

            W załączeniu przedstawiam materiały, które pomogą uwiarygodnić nasze działania oraz zdjęcia placu zabaw i wstępny szkic projektu, który zostanie zrealizowany – kolorowe graffiti, a także przykładową realizację wykonawcy, który przeprowadzi również warsztaty plastyczne dla naszych przedszkolaków.

O zrealizowanym przedsięwzięciu będzie można przeczytać w prasie lokalnej oraz zobaczyć fotorelację na stronie internetowej przedszkola oraz koncie placówki na Facebooku, a także na stronie internetowej UJK.

                                                              Z poważaniem,   Barbara Luścińska

 

Plik – pozyskanie sponsora, malowanie patio

Plik – przykładowa realizacja

Zobacz jak aktualnie wygląda przedszkole i patio w Kielcach – KLIKAJĄC TUTAJ